Оракул Ленорман має майже таку ж популярність, як і карти Таро. Однак сама колода Ленорман при цьому Таро не є, і є пояснення. Протиставляти одне одному не потрібно — більшість віщунів в Україні купують і Ленорман, і Таро.

Але давайте все ж таки розглянемо основні відмінності системи оракула Ленорман від системи Таро. Хоч би коротко, зовсім для новачків.

  1. Кількість карт у колоді. У системі карт Таро застосовують 22 плюс 56 карти — Старші та Молодші Аркани. Плюс - 2 білі карти, всього карт 78. А ось оракул Ленорман має всього 36 карт, які схожі на гральні. Деколи неофіту простіше почати з колоди Ленорман, а навчившись успішно тлумачити отримані комбінації, можна переходити на наступний рівень – власне Таро, будь-який з його існуючих різновидів, бажано з Таро Уейта починати.
  2. Енергія. Під час магічної роботи з Таро втрачається багато енергії, а під час роботи з оракулами – менше. Якщо ви недостатньо сильні і витривалі (не обов'язково фізично), то краще за Ленорман, а якщо відчуваєте в собі достатньо сил, тоді працюйте з Таро.
  3. Чинник часу. Канонічна колода Таро часом вільно звертається з часом, особливо якщо без знання справи. Буває, що незрозуміло, про який проміжок часу взагалі йдеться — швидке майбутнє, далеке чи, може, одна з наступних реінкарнацій запитувача? З Ленорман простіше більшість прогнозів здійснюється протягом року, що дуже подобається клієнтам мага.
  4. Питання та застосування. Тарологи помітили, що часто передбачення Таро торкаються езотеричних питань — карми, душі, а «побутовуху» карти не люблять. Система Ленорман буває більш практичною, приземленою, і від відповіді на запитання очікується вирішення важливих «земних» завдань.
  5. Трактування. У Таро найчастіше трактують кожну карту окремо, а в системі Ленорман – комбінацію карт, що випали, саме поєднання.